Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Translate

Kontakt

På den här sidan listar vi kontaktuppgifter (länkade moduler) till relevant personal och verksamhet inom Campus Mölndal. Alla kontakter sorteras manuellt enligt A-Ö.

Aktiveringspedagogutbildningen/YH
Krokslätts fabriker 50
431 37 Mölndal
Besöksadress: Krokslätts fabriker 12 A
031-315 31 23
yrkeshogskola@molndal.se

Dick Johansson
Elevassistent för grundsärskola och gymnasiesärskola
031-315 20 54
dick.johansson@molndal.se

Ingela Jakobsson
Utbildningsledare
031-315 31 23
ingela.jakobsson@molndal.se

Jonas Rydenstam
Studie- och yrkesvägledare
031-315 10 13
jonas.rydenstam@molndal.se

Lisa Rosén
Studie- och yrkesvägledare
031-315 30 18
lisa.rosen@molndal.se

Birgit Engblad
Studie- och yrkesvägledare (för dig som redan är elev på SFI eller SASG)
031 -315 30 19
birgit.engblad@molndal.se

Lisbeth Andersson
Studie- och yrkesvägledare för grundsärskola och gymnasiesärskola
031-315 20 54
lisbeth.andersson@molndal.se

Magnus Bergkvist
Studie- och yrkesvägledare för grundsärskola och gymnasiesärskola
Studie- och yrkesvägledare för särskild utbildning för vuxna
031-315 10 14
magnus.bergkvist@molndal.se

Rickard Hagerberg
Verksamhetsutvecklare
0700-32 68 52
rickard.hagerberg@molndal.se

Skolexpedition Campus Mölndal
Krokslätts Fabriker 12 A
431 37 Mölndal
031-315 31 30
skolexp.campus@molndal.se

Skolexpeditionens telefon- och öppettider
Måndag - fredag 10:00-12:00
Måndag, tisdag & torsdag 13:00-15:00

Tina Chavoshi-Alizadeh
Rektor Skolenhet 1, gymnasial vuxenutbildning
Campus Mölndal
031-315 31 80
tina.chavoshi-alizadeh@molndal.se 

Vägledning Campus Mölndal
Göteborgsvägen 97, ingång 1
431 37 Mölndal
Tfn expedition: 031-315 10 14
vagledning.campus@molndal.se

Vägledningsexpeditionens telefon- och öppettider
Måndagar & onsdagar 13:00-15:00
Tisdagar, torsdagar & fredagar 10:00-12:00

Vägledning Campus Mölndal
Tfn expedition: 031-315 10 14
yh.campus@molndal.se

Bildhållare i väntan på foto

Förnamn Efternamn
Titel
031-315 10 10
fornamn.efternamn@molndal.se

Dela på:

Senast uppdaterad 2018-08-15 16.19

84%

FÅR JOBB EFTER
VO-EXAMEN

81%

AV SFI-ELEVERNA REKOMMENDERAR OSS

100%

BEHÖRIGA
LÄRARE