Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontakt

På den här sidan listar vi kontaktuppgifter (länkade moduler) till relevant personal och verksamhet inom Campus Mölndal. Alla kontakter sorteras manuellt enligt A-Ö.

Aktiveringspedagogutbildningen/YH
Krokslätts fabriker 50
431 37 Mölndal
Besöksadress: Krokslätts fabriker 12 A
031-315 31 23
yrkeshogskola@molndal.se

Anna Karlsson
Enhetschef Vägledning Campus Mölndal
031 - 315 30 25
0707-69 05 43
anna.karlsson@molndal.se

Anna Frejinger
Utbildningsledare Yrkeshögskola (Yh) : .NET-utvecklare och Moln-och virtualiseringsspecialist
0765- 17 61 41
anna.frejinger@molndal.se

Annika Lund
Utbildningsledare Yrkeshögskola (Yh) : IT-projektledare och Javautvecklare
0731-46 34 43
annika.lund@molndal.se

Birgit Engblad
Studie- och yrkesvägledare (för dig som redan är elev på SFI eller SASG)
031 -315 30 19
birgit.engblad@molndal.se

Dick Johansson
Elevassistent för grundsärskola och gymnasiesärskola
0704-67 72 81
dick.johansson@molndal.se

Expedition Möllan, Campus Mölndal
mollan.campus@molndal.se

Ingela Jakobsson
Aktiveringspedagog Yrkeshögskola (Yh)
031-315 31 23
ingela.jakobsson@molndal.se

Inger Johansson
Lärare Vård och omsorg
0735-84 72 48
inger.johansson@molndal.se

Jonas Rydenstam
Studie- och yrkesvägledare
031-315 10 13
jonas.rydenstam@molndal.se

Joakim Ryttsén
Rektor
031-315 31 80
joakim.ryttsen@molndal.se

Lisa Rosén
Studie- och yrkesvägledare
031-315 30 18
lisa.rosen@molndal.se

Lisbeth Andersson
Studie- och yrkesvägledare för grundsärskola och gymnasiesärskola
0733-10 83 30
lisbeth.andersson@molndal.se

Lis-Beth Hed Fågelström
Koordinator Lärcentrum Campus Mölndal
lis-beth.hed-fogelstrom@molndal.se

Magnus Bergkvist
Studie- och yrkesvägledare för grundsärskola och för särskild vuxna
0737-74 05 53
magnus.bergkvist@molndal.se

My Olsén Thorley
Studie- och yrkesvägledare för särskild utbildning för vuxna
my.olsen-thorley@molndal.se

Rickard Hagerberg
Verksamhetsutvecklare
0700-32 68 52
rickard.hagerberg@molndal.se

Sara Wickenberg
Enhetschef Yrkeshögskola
0728-62 53 65
sara.wickenberg@molndal.se

Tina Chavoshi Alizadeh
Rektor Skolenhet 3, Uppdragsutbildningar, Externa utbildningsanordnare, IKE
031 - 315 10 07
tina.chavoshi-alizadeh@molndal.se

Sandra Hahn
Yrkeshögskola (Yh) Utbildningsledare
0708 - 39 61 81 
sandra.hahn@molndal.se

Skolexpedition Campus Mölndal
Krokslätts Fabriker 12 A
431 37 Mölndal
031-315 31 30
skolexp.campus@molndal.se

Skolexpeditionens telefon- och öppettider
Måndag till fredag 9:00-12:00
Tisdag 15:00-18:00
Måndag, onsdag, fredag 13:00-15:00

Vägledning Campus Mölndal
Göteborgsvägen 19
431 30 Mölndal
Telefon expedition: 031-315 10 14
vagledning.campus@molndal.se

Vägledningsexpeditionens telefon- och öppettider
Måndag 13.00-15.00
Tisdag 10.00-12.00
Onsdag 13.00-15.00
Torsdag 10.00-12.00

Yrkeshögskola (YH) Campus Mölndal
Sara Wickenberg
0728-62 53 65
sara.wickenberg@molndal.se

Bildhållare i väntan på foto

Dela på:

Senast uppdaterad 2020-01-17 14.52

84%

FÅR JOBB EFTER
VO-EXAMEN

81%

AV SFI-ELEVERNA REKOMMENDERAR OSS

100%

BEHÖRIGA
LÄRARE