Frågor om gymnasieantagingen 2021

Är du elev på en av Mölndals stads kommunala grundskolor och har frågor om gymnasieantagningen 2021?

Här hittar du kontaktuppgifter till studie- och yrkesvägledare under sommaren 2021 oberoende av vilken skola du går på.

Du som går på skolan Kvarnhjulet eller Växthuset vänder dig till din skolas studie- och yrkesvägledare.

Vecka 26

Anna Jakobsson
031-315 10 22
0709-60 50 63
anna.jakobsson@molndal.se

Carina Johansson
031-317 10 37
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

Maha Hannouneh
0704-61 76 99
mahhan@molndal.se

Vecka 27

Carina Johansson
031-317 10 37
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Caroline Acson
031-315 31 09
0704-09 01 84
caroline.acson@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

Vecka 28

Natalie Roman
0766-96 68 61
natalie.roman@molndal.se

Vecka 29 och 30

Stängt

Vecka 31

Carina Johansson
031-317 10 37
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Caroline Acson
031-315 31 09
0704-09 01 84
caroline.acson@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

Vecka 32

Aino Laine
031-778 33 54
0760-50 37 18
aino.laine@molndal.se

Carina Johansson
031-317 10 37
0707-69 06 72
carina.johansson@molndal.se

Caroline Acson
031-315 31 09
0704-09 01 84
caroline.acson@molndal.se

Elin Gustafsson
0733-30 05 31
elin.gustafsson@molndal.se

Maha Hannouneh
0704-61 76 99
mahhan@molndal.se

Dela på:

Senast uppdaterad