Kontakta oss

Vi ser fram emot att komma i kontakt med dig. Vi gör vårt bästa för att återkomma till dig så snart som möjligt efter att du tagit kontakt med oss.

Besöksadress

Yrkeshögskolan Campus Mölndal - Karta
Krokslätts fabriker 30, våning 4,
431 37 Mölndal

Postadress

Yrkeshögskolan Campus Mölndal
Krokslätts fabriker 30
431 37 Mölndal

Sara Wickenberg
Enhetschef Yrkeshögskolan
0728-62 53 65
sara.wickenberg@molndal.se

Anna Frejinger
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
IT-projektledare och Moln- och virtualiseringsspecialist
0765-17 61 41
anna.frejinger@molndal.se

Annika Lund
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
.NET-utvecklare & Cloudutvecklare
0731-46 34 43
annika.lund@molndal.se

Ingela Jakobsson
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
Aktiveringspedagog
031-315 31 23 / 073 146 50 17
ingela.jakobsson@molndal.se

Jennie Efraimsson
Utbildningsledare, Moln- och virtualiseringsspecialist
070-781 65 36
jennie.efraimsson@molndal.se

Malin Helander
Samordnare IT-utbildningar Yrkeshögskolan
0704-67 7503
malin.helander@molndal.se

Sandra Hahn
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
Korta utbildningar inom IT
0790-60 79 38
sandra.hahn@molndal.se

Sara Gustavsson
Utbildningssamordnare Aktiveringspedagog-teamet
sara.gustafsson03@molndal.se

Det här formuläret är inte en ansökan till utbildningen. För att ansöka tryck på röda knappar märkta "Ansök till utbildning" på respektive utbildningssida.

Vi sparar endast dina personuppgifter under den tid vi behöver för att kunna ge dig bästa möjliga service. Mer information om hur dina personuppgifter hanteras hittar du på molndal.se/personuppgifter.

Dela på:

Senast uppdaterad