Kontakta oss

Vi ser fram emot att komma i kontakt med dig. Vi gör vårt bästa för att återkomma till dig så snart som möjligt efter att du tagit kontakt med oss.

Besöksadress

Yrkeshögskolan Campus Mölndal - Karta
Krokslätts fabriker 30, våning 4,
431 37 Mölndal

Postadress

Yrkeshögskolan Campus Mölndal
Krokslätts fabriker 30
431 37 Mölndal

Sara Wickenberg
Enhetschef Yrkeshögskolan
0728-62 53 65
sara.wickenberg@molndal.se

Anna Frejinger
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
IT-projektledare och Moln- och virtualiseringsspecialist
0765-17 61 41
anna.frejinger@molndal.se

Annika Lund
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
Javautvecklare och .NET-utvecklare
0731-46 34 43
annika.lund@molndal.se

Ingela Jakobsson
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
Aktiveringspedagog
031-315 31 23 / 073 146 50 17
ingela.jakobsson@molndal.se

Malin Helander
Samordnare IT-utbildningar Yrkeshögskolan
0704-67 7503
malin.helander@molndal.se

Sandra Hahn
Utbildningsledare Yrkeshögskola (YH)
Korta utbildningar inom IT
0790-60 79 38
sandra.hahn@molndal.se

Sara Gustavsson
Utbildningssamordnare Aktiveringspedagog-teamet
sara.gustavsson@molndal.se

Det här formuläret är inte en ansökan till utbildningen. För att ansöka tryck på röda knappar märkta "Ansök till utbildning" på respektive utbildningssida.

Dela på:

Senast uppdaterad