Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Mölndals stads startsida

Äldreboendes personal

Kontaktpersoner inom förvaltningen. Kontaktuppgifter till avdelningar, enheter, verksamheter, fritidsgårdar, bibliotek och liknande finns på sidan Adresser och kontaktuppgifter under rubriken Avdelningar, enheter och verksamheter.

Sortering: förvaltningschefen först, därefter övrig personal i alfabetisk ordning efter förnamn.

Anette Eriksson
Enhetschef
Hus A och korttidsenheten
031-315 24 41
anette.eriksson@molndal.se

Anna Dungel
Enhetschef
031-315 28 40
anna.dungel@molndal.se

Anna Eliasson
Enhetschef
Lund 2, Skog 2
031-727 77 52
anna.eliasson01@molndal.se

Anna-Lena Engström
Enhetschef
031-315 28 25
anna-lena.engstrom@molndal.se

Eva-Lotta Gustafsson
Enhetschef
031-315 27 72
eva-lotta.gustafsson@molndal.se

Lena Jadefeldt Slattery
Verksamhetschef
072-982 40 17
lena.jadefeldtslattery@vardaga.se

Jenny Wittgren
Enhetschef
031-315 28 51
jenny.wittgren@molndal.se

Kristina Ottosson
Enhetschef
Lund 1, Lund 3, Skog 1
031-727 77 51
kristina.ottosson@molndal.se

Lina Andersson
Enhetschef
031-315 27 62
lina.andersson@molndal.se

Linda Heldebring
Enhetschef 
031-315 27 09
linda.heldebring@molndal.se

Louisa Jonasson
Enhetschef
Hus C, våning 1 och 3
031-315 24 37
louisa.jonasson@molndal.se

Maria A Svensson
Enhetschef
0709-91 71 62
maria.a.svensson@molndal.se

Maria Halvarsson
Enhetschef
Hus B
031-315 24 42
maria.halvarsson@molndal.se

Marianne Ehn
Enhetschef
031-315 27 61
marianne.ehn@molndal.se

Mariette Petric
Områdeschef
031-315 28 20
mariette.petric@molndal.se

Mariette Petric
Ordförande
Vård- och omsorgscollege Mölndal
031-315 28 20
mariette.petric@molndal.se

Mikaela Angrell
Enhetschef
031-81 10 08
mikaela.angrell@molndal.se

Palle Berglund
Enhetschef
Hus C, våning 2
031-315 24 36
patrik.berglund@molndal.se

Tina Lindh
Enhetschef
031-315 27 72
tina.lindh@molndal.se

Joanna Nikola
Verksamhetschef
031-387 22 02 
0739-01 57 14
joannan@forenadecare.com

Yadgar Zuhdi
Enhetschef
0709-83 13 74
yadgar.zuhdi@molndal.se