Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Mölndals stads startsida

Korttidsverksamheter, personligt stöd och daglig verksamhets personal

Kontaktpersoner inom förvaltningen. Kontaktuppgifter till avdelningar, enheter, verksamheter, fritidsgårdar, bibliotek och liknande finns på sidan Adresser och kontaktuppgifter under rubriken Avdelningar, enheter och verksamheter.

Sortering: förvaltningschefen först, därefter övrig personal i alfabetisk ordning efter förnamn.

Anna H Johansson
Enhetschef
031-315 27 57
anna.h.johansson@molndal.se

Barbro Olsson
Enhetschef
031-315 27 44
barbro.olsson@molndal.se 

Caroline Wester
Enhetschef
031-317 10 24

Eva Lindblom Hansson
Samordnare
031-315 27 40
0709-91 67 59
eva.lindblom.hansson@molndal.se

Johanna Lehnberg
Enhetschef
031-315 27 58
johanna.lehnberg@molndal.se

Karin Andersson
Enhetschef
karin.andersson02@molndal.se

Linda Haag
Handläggare
0737-64 00 90
linda.haag@molndal.se

Maria Fasth
Enhetschef
031-315 28 06
maria.fasth@molndal.se

Mathias Aderby
Enhetschef
0707-69 02 82
mathias.aderby@molndal.se

Renée Alldén
Enhetschef
031-315 27 42
renee.johansson-allden@molndal.se 

Rufia Abassi
Enhetschef
0721-94 80 32
rufia.abassi@molndal.se

Sara Rosvall
Enhetschef
0707-69 04 65
sara.rosvall@molndal.se