Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Translate
Mölndals stads startsida

Pressbilder nämnd­ordföranden

Bilderna kan laddas ner och får användas i sammanhang som rör Mölndals stad. Fotografens namn ska alltid anges i anslutning till bilden.

Foto Hans Wretling om inget annat anges.

Byggnadsnämnden
Lennart Svensson (V)
lennart.svensson01@molndal.se

Krisledningsnämnden
Marie Östh Karlsson (S)
marie.osth@molndal.se
Högupplöstbild Marie Östh Karlsson - foto Sonja Skäär

Kultur- och fritidsnämnden
Karin Vedlin (S)
karin.vedlin@molndal.se
Högupplöst bild Karin Vedlin

Miljönämnden
My Blomgren (MP)
my.blomgren@molndal.se
Högupplöst bild My Blomgren

Skolnämnden
Tomas Angervik (S)
tomas.angervik@molndal.se

Social- och arbetsmarknadsnämnden
Bernt A Runberg (S)
bernt.runberg@molndal.se
Högupplöstbild Bernt A Runberg

Tekniska nämnden
Peter Berg Johnson (KD)
peter.berg-johnsson@molndal.se
Högupplöst bild Peter Berg Johnson

Utbildningsnämnden
Annika Bjerrhede (MP)
annika.bjerrhede@molndal.se
Högupplöst bild Annika Bjerrhede

Valnämnden
Anders Karlsson (KD)
anders.karlsson01@molndal.se
Högupplöst bild Anders Karlsson

Vård- och omsorgsnämnden
Ove Dröscher (S)
ove.droscher@molndal.se
Högupplöst bild Ove Dröscher

Överförmyndarnämnden
Jan Åke Johansson (S)
jan-ake.johansson@molndal.se

Kontakt

Sonja Skäär
Kommunikations- och kanslienheten
031-315 13 04
sonja.skaar@molndal.se

Stadshusets öppettider
måndag 8.00-16.30
tisdag     8.00-16.30
onsdag   8.00-16.30
torsdag   8.00-16.30
fredag     8.00-16.00

Hjälpte den här informationen dig?

|

Dela på:

Senast uppdaterad 2018-05-21 15.37