Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Mölndals stads startsida

Kontaktuppgifter Lackarebäcks äldreboende

Här finns kontaktuppgifter till samtliga avdelningar på Lackarebäcks äldreboende.

031-67 33 20, Hus A1
031-67 33 21, Hus A2  
031-67 33 22, Hus A3   
031-315 24 51, Hus B1 väst
031-315 24 55, Hus B3 väst
031-315 24 57, Hus B2 öst
031-315 24 58, Hus B3 öst
031-315 24 18, Hus C1 syd 
031-315 24 19, Hus C1 nord 
031-315 24 20, Hus C2 syd
031-315 24 81, Hus C2 nord
031-315 24 82, Hus C3 syd
031-315 24 85, Hus C3 nord
031-67 33 31, Korttidsenheten

Kontakt

Camilla Cech Bergqvist
Enhetschef
Hus B
031–315 24 42
camilla.cech-bergqvist@molndal.se

Helen Berndtsson
Enhetschef
Hus A och korttid
031–315 24 41
helen.berndtsson@molndal.se

Anna Essle Bennerdt
Enhetschef
Hus C1 och nattpersonal
031–315 28 18
anna.essle-bennerdt@molndal.se

Ann-Charlott Dahlbom Larsson
Enhetschef
Hus C2 och C3
031-315 24 37
ann-charlott.dahlbom-larsson@molndal.se

Anette Eriksson
Enhetschef
Korttidsenheten
031–317 11 05
anette.eriksson@molndal.se

Christina Wadell
Områdeschef
031-315 25 97
christina.wadell@molndal.se

Hjälpte den här informationen dig?

|

Dela på:

Senast uppdaterad 2020-04-03 08.12