Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Translate
Mölndals stads startsida

Kontaktuppgifter hemtjänst

Här finns kontaktuppgifter till hemtjänstutförare i Mölndals stad

Externa hemtjänstutförare i Mölndals stad

*Endast valbara för dig som bor i norra Mölndal.

Hemtjänsten i Mölndals stad

Hemtjänstområde Kållered

Lotta Lindroth, Enhetschef
031-315 26 33, lotta.lindroth@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-795 34 90

Hemtjänstområde Lindome

Anna Olvhammar, Enhetschef
031-315 28 21, anna.olvhammar@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-99 00 84

Hemtjänstområde Åby/Balltorp

Jenny Höglund, Enhetschef
031-315 28 23, jenny.hoglund@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-27 65 89

Hemtjänstområde Bifrost/Krokslätt

Elisabeth Carlsson, Enhetschef
031-315 28 24, elisabeth.carlsson@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-27 68 02

Hemtjänstområde Stensjön

Simona Gaspar, Enhetschef
031-315 28 28, simona.gaspar@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-87 19 09

Hemtjänstområde Centrum/Solängen

Meral Yilmaz, Enhetschef
031-315 28 26, meral.yilmaz@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring 031-87 65 91

Trygghetslarm

Marianne Hjortmarker, Enhetschef
031-315 24 74, marianne.hjortmarker@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring:
0708-79 33 89 dag och kväll, 0708-79 36 73 dygnet runt (telefonsvarare)

Hemtjänst Natt

Marianne Hjortmarker, Enhetschef
031-315 24 74, marianne.hjortmarker@molndal.se
Vid angelägna ärenden, ring:
0709-96 13 40 natt, 0703-54 76 86 dygnet runt (telefonsvarare)

Områdeschef Hemvård

Sonny Dahl
031-315 25 91
sonny.dahl@molndal.se

Kontakt

Vård- och omsorgsförvaltningen
Göteborgsvägen 7
431 82 Mölndal
031-315 10 00 växel
031-315 27 49 fax
vardomsorg@molndal.se

Hjälpte den här informationen dig?

|

Dela på:

Senast uppdaterad 2019-08-28 13.04