Pressbilder förvaltnings­chefer med flera

Bilderna kan laddas ner och får användas i sammanhang som rör Mölndals stad. Fotografens namn ska alltid anges i anslutning till bilden.

Fotograf: Emmy Jonsson där inget annat anges.

Stadsdirektör

Mio Saba Sjösten
mio.saba@molndal.se

Förvaltningschefer

Kultur- och fritidsförvaltningen
Annika Stedner
annika.stedner@molndal.se

Miljöförvaltningen
Per Kaarle
per.kaarle@molndal.se

Serviceförvaltningen
Annika Nyberg
annika.nyberg@molndal.se

Skolförvaltningen
Fredrik Hellsten
fredrik.hellsten@molndal.se

Social- och arbetsmarknadsförvaltningen
Helen Smith
helen.smith@molndal.se

Stadsbyggnadsförvaltningen
Björn Marklund
bjorn.marklund@molndal.se

Stadsledningsförvaltningen
Carina Nordgren
carina.nordgren@molndal.se

Tekniska förvaltningen
Göran Werner
goran.werner@molndal.se

Utbildningsförvaltningen
Jens Holm
jens.holm@molndal.se

Vård- och omsorgsförvaltningen
Eva Klang Vänerklint
eva.klang-vanerklint@molndal.se

Enhetschefer

Kommunikations- och kanslichef
Anna Hiller
anna.hiller@molndal.se

Säkerhets- och beredskapschef
Charlotta Källerfelt
charlotta.kallerfelt@molndal.se

Näringslivschef
Carina Kloek Malmsten
carina.kloek-malmsten@molndal.se

HR-chef, tf
Åsa Holmstrand
asa.holmstrand@molndal.se

Kontakt

Sonja Skäär
Kommunikations- och kanslienheten
031-315 13 04
sonja.skaar@molndal.se

Stadshusets öppettider
måndag 8.00-16.30
tisdag     8.00-16.30
onsdag   8.00-16.30
torsdag   8.00-16.30
fredag     8.00-16.00

Hjälpte den här informationen dig?

|

Dela på:

Senast uppdaterad 2020-05-07 12.30