Translate

Use Google to translate the web site.
We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Translate
Mölndals stads startsida

Pressbilder förvaltnings­chefer med flera

Bilderna kan laddas ner och får användas i sammanhang som rör Mölndals stad. Fotografens namn ska alltid anges i anslutning till bilden.

Fotograf Emmy Jonsson (där inget annat anges).

Stadsdirektör

Håkan Ahlström
hakan.ahlstrom@molndal.se

Förvaltningschefer

Annika Stedner
Kultur- och fritidsförvaltningen
annika.stedner@molndal.se

Per Kaarle
Miljöförvaltningen
per.kaarle@molndal.se

Ior Berglund
Serviceförvaltningen
ior.berglund@molndal.se

Fredrik Hellsten
Skolförvaltningen
fredrik.hellsten@molndal.se

Mio Saba
Social- och arbetsmarknadsförvaltningen
mio.saba@molndal.se

Björn Marklund
Stadsbyggnadsförvaltningen
bjorn.marklund@molndal.se

Carina Nordgren
Stadsledningsförvaltningen
carina.nordgren@molndal.se

Göran Werner
Tekniska förvaltningen
goran.werner@molndal.se

Jens Holm
Utbildningsförvaltningen
jens.holm@molndal.se

Monica Holmgren
Vård- och omsorgsförvaltningen
monica.holmgren@molndal.se

Kommunikations- och kanslichef

Anna Hiller
anna.hiller@molndal.se

Näringslivschef

Carina Kloek Malmsten
carina.kloek-malmsten@molndal.se

HR-chef

Maria Bergman
maria.bergman@molndal.se

Kontakt

Sonja Skäär
Kommunikations- och kanslienheten
031-315 13 04
sonja.skaar@molndal.se

Stadshusets öppettider
måndag 8.00-16.30
tisdag     8.00-16.30
onsdag   8.00-16.30
torsdag   8.00-16.30
fredag     8.00-16.00

Hjälpte den här informationen dig?

|

Dela på:

Senast uppdaterad 2019-01-24 14.28